ДФК «Первоцвіти» (с. Новий Завод) у фіналі Чемпіонату України з футзалу серед дівчат

Дата: 22.02.2022 14:30

19-20 лютого 2022 року у м. Славутич  (Київська область) відбувся Чемпіонат України з футзалу II Ліги серед дівчат 2005-2006 р. н. У ньому взяли участь 8 футбольних команд, серед яких і футбольна команда «Первоцвіти» (с. Новий Завод), тренер команди, Петро Олександрович Корнійчук.

Нагадаємо, що завдяки високому професіоналізму та наполегливості, наша дівоча збірна стала однією з 8 (серед 24) футбольних команд з усієї України, які мали шанс поборотися за перемогу у фіналі.

ДФК «Первоцвіти» (с. Новий Завод) у фіналі Чемпіонату зіграли 3 матчі. Наші футболістки виграли у команди з м. Луганська із рахунком 7:1 та програли командам із міст Рівне (3:0) та Львів (3:1). У результаті поєдинку наша збірна посіла почесне 4 місце.

Щиро вітаємо наших наполегливих та талановитих землячок із завершенням Чемпіонату. Бажаємо Вам ще багато ігор такого формату і вище, які неодмінно завершуватимуться вашим тріумфом, витримки Вам, сил і наснаги підкорювати нові спортивні вершини.