Оксані Грибан присвоїли найвищу державну нагороду – звання «Мати-героїня»

Дата: 14.02.2022 16:59

У тепле і світле свято усіх закоханих Оксані Грибан, матері 6 дітей, урочисто вручили посвідчення та нагрудний знак «Мати-героїня».

14 лютого 2022 року уся сім'я Грибанів завітала до Пулинської селищної ради, де і відбулася невелика дружня церемонія вручення найвищої державної нагороди – звання «Мати-героїня».

Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк мав за честь вручити нагороду матері з великої букви, берегині роду, найкращій порадниці та найважливішій супутниці життя своїх дітей – Оксані Грибан за невтомну працю, за недоспані ночі, за правильне і гідне виховання своїх дітей. Привітавши усю велику і дружню сім'ю Грибанів, очільник громади побажав їм добробутублагополуччяміцного здоров’яБожого благословення та впевненості у завтрашньому дні.