16 лютого - День єднання!

Дата: 16.02.2022 11:02

Сьогодні мешканці Пулин, працівники різних установ та організацій, молодь та школярі доєдналися до відзначення Всеукраїнського свята –  Дня єднання. Разом заспівали гімн та підняли прапор на знак єдності та цілісності нашого народу.

До присутніх звернувся Пулинський селищний голова, який закликав зберігати спокій та у час невизначеності і тривожності триматися разом, вірити у краще майбутнє та бути єдиними.

«Ми повинні бути чуйними і свідомими, відповідальними і гордими за свій край, за свою Батьківщину – бо це наш дім і жоден ворог не має права зазіхати на це. Будьмо сильними, будьмо єдиними, будьмо разом! Слава Україні!»