Заходи з відзначення Дня єднання!

Дата: 16.02.2022 08:58

Шановні жителі громади!

Відповідно до Указу Президента України №53/2022 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» 16 лютого оголошено Днем єднання. У цей день, у всіх куточках України відбудуться різноманітні заходи із відзначення цього дня: підняття прапора на всіх адмінустановах, виконання о 10:00 державного гімну, підсвічування у вечірній час адмінбудинків кольорами прапора тощо.

Долучаючись до Заходів із відзначення Дня єднання, на території нашої громади буде піднято великий Державний Прапор та спільно виконано гімн України, з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз.

Ми повинні продемонструвати свою згуртованість і цілісність, у цей непростий час бути разом і бути єдиними, тож долучайтеся до Акції єднання та приходьте о 10. 00 год. до Центру культури і дозвілля Пулинської селищної ради, щоб разом підняти прапор і заспівати гімн України на знак нашої єдності!