Вітання з Днем святого Валентина

Дата: 14.02.2022 15:37

Шановна громадо!

14 лютого у багатьох країнах світу відзначають День святого Валентина або День усіх закоханих. У це чудове романтичне свято, коли  у повітрі витає ледь відчутний подих весни, хочу привітати Вас найтеплішими та найщирішими словами з Днем Святого Валентина!

Нехай у Ваших душах розквітнуть великим, світлим, чистим почуттям перші весняні квіти. Бажаю Вам не тільки в свято, але і щодня отримувати знаки уваги і любові, кохати і бути коханими! Нехай серед святкових валентинок обов’язково буде та сама, від єдиної, коханої і головної у житті людини, і нехай все складається!

Зігрійте один одного теплом, прикрасьте цей день щирою посмішкою і світлом душі, які подарують тепло й любов рідним та близьким! Зберігайте й оберігайте почуття – назва яким Любов. Любов до коханої людини, до друзів, сім'ї, дітей, улюбленої справи, роботи, книги, до нашої громади!

Відчувайте та випромінюйте любов! Зі святом!

З найщирішими вітаннями Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк!