Найромантичніше свято року – День Святого Валентина!

Дата: 11.02.2022 14:13

14 лютого світ відзначає День святого Валентина. У цей день хочеться сказати комусь найкращі у світі слова, зізнатися якщо не в коханні, то хоча б у приязні чи симпатії.

Доторкнутися до вічної теми кохання спробували працівники бібліотеки Пулинської селищної ради. Напередодні свята усіх закоханих у книгозбірні розпочала експонуватися книжкова виставка-інсталяція та фотозона. На виставці представлені твори, присвячені темі кохання. Адже у всі віки письменники описували найсвятіше почуття, яке звеличувало людину і  робило її найщасливішою.

Запрошуємо усіх охочих до бібліотеки, щоб познайомитися з прекрасним і вічним та зробити фото напам'ять. Адже любов об'єднує людей, робить їх відкритішими і щасливішими, незважаючи на різні характери, смаки та інтереси, подібно до сили тяжіння, яка зближує планети. Приходьте і насолоджуйтеся атмосферою таємничого умиротворення та чарівного кохання крізь призму прозових та поетичних творів, у власноруч створеному романтичному просторі.