Із позачергового засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Дата: 05.02.2022 09:59

01 лютого 2022 року відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Члени комісії розглянули питання «Про посилення контролю за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів на території громади».

З урахуванням пропозицій та зауважень, внесених у ході обговорення, члени комісії вирішили:

1. Застосувати на території Пулинської селищної територіальної громади обмежувальні заходи, згідно зі встановленим «помаранчевим» рівнем епідеміологічної небезпеки на території Житомирської області, відповідно до результатів щоденної оцінки ознак епідемічної небезпеки, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).
  2.  Відповідальним структурам забезпечити:

2.1)безперебійне функціонування пункту щеплень COVID-19;

2.2)проведення роз'яснювальної роботи та інформування населення, щодо обмежувальних заходів «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки, а також необхідності вакцинації населення, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19;

2.3)посилений контроль за дотриманням карантинних заходів на території громади;

2.4)постійний моніторинг відповідних ознак епідемічної небезпеки.

3. Рекомендувати керівникам закладів освіти відповідно до ситуації  організувати освітній процес у закладах загальної середньої освіти для учнів 5-11 класів з використанням технологій дистанційного навчання.