Увага! Ускладнення погодних умов!

Дата: 31.01.2022 11:17

За даними УкрГідрометцентру, 31 січня в Україні передбачаються пориви вітру 15-20 м/с та  хуртовини; на дорогах ожеледиця (I рівень небезпечності жовтий).

Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць. Саме тому, Служба автомобільних доріг у Житомирській області закликає водіїв дотримуватися Правил дорожнього руху та бути уважними за кермом! Зважати на погодні умови при плануванні поїздок у найближчі кілька днів, за можливості, відкласти поїздку у найближчу добу.

«Якщо негода застала в дорозі, неухильно дотримуйтеся правил дорожнього руху: не перевищуйте швидкість, користуйтеся пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції. За необхідності, скористайтеся місцями для відстою транспорту та дайте можливість дорожній техніці провести роботи з розчистки проїжджої частини.

Перелік місць відстою транспортних засобів у розрізі автомобільних доріг загального користування: https://bit.ly/3DeFe6w

У разі виникнення надзвичайної ситуації на дорозі просимо звертатися на цілодобову гарячу лінію Служби – (0412) 43 42 80», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що для оперативного реагування в області працюють диспетчерські служби.

Автомобільні дороги загального користування державного значення:

1. Черговий Cлужби автомобільних доріг у Житомирській області — (0412) 47-05-34, 47-05-35

Дороги комунальної власності м. Житомир

Черговий (0412) 42-10-67

Автомобільні дороги загального користування місцевого значення:

Черговий Департаменту регіонального розвитку ЖОДА – 099-469-55-86

Черговий підрядної організації ПП «Автомагістраль» — 050-318-15-69