Вітаємо з 30-ю річницею затвердження Державного Прапора України

Дата: 28.01.2022 15:28

Синьо-жовтий прапор маєм:

синє – небо, жовте – жито;

прапор свій оберігаєм, він – святиня,

пам'ятайте, діти!

Сьогодні, 28 січня 2022 року, відзначається 30-та річниця від дня затвердження синьо-жовтого стяга як Державного Прапора України. У постанові Верховної Ради України від 28 січня 1992 року2067-XII «Про Державний прапор України» зазначено:

«Затвердити Державним прапором України національний прапор, що являє собою прямокутне полотнище, яке складається  з  двох  рівних за шириною горизонтально розташованих  смуг:  верхньої   синього кольору, нижньої –  жовтого  кольору,  із  співвідношенням  ширини прапора до його довжини 2:3».

З метою відзначення 30-річчя з Дня офіційного затвердження синьо-жовтого стяга Державним Прапором України, почуття патріотизму, любові та гордості за власну державу, Пулинська селищна територіальна громада долучилася до флешмобу #ПрапорУкраїни30, що ініційований Департаментом культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації.

P. S. Державний Прапор як символ країни є втіленням національної єдності, чесності та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. В усі віки і в усіх народів держаний прапор був однією з найвищих  і шанованіших святинь. Національний стяг гуртує націю, об’єднує нас у боротьбі за успішне та незалежне майбутнє рідної землі.

Пам’ятайте: країну, де люди знають цінність державним символам, ворог не зможе загарбати. Тож не паплюжте, не знецінюйте й не ховайте його. І де б він не був – у вікні, на будівлі, робочому столі чи дитячому малюнку – нехай супроводжує нас усюди, наділяючи силою, мужністю й непохитністю духу!