Вітаємо з перемогою на VIII Всеукраїнському конкурсі мистецтв!

Дата: 26.01.2022 17:15

Ділимося прекрасною новиною: вихованка Пулинської  школи мистецтв Юлія Острогляд здобула Диплом  1 ступеня на VIII Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Зимова казка». Робота з назвою «Новий рік наступає» принесла перемогу нашій землячці у 3 віковій категорії у номінації «Образотворче мистецтво».

Фото без описуПроведення цього дистанційного конкурсу спрямоване на формування високої індивідуальної мистецької культури, популяризацію серед дітей та молоді змістовного культурного дозвілля. Організатори конкурсу - Творча спілка «Асоціація діячів арт-мистецтв України»  -  залучили талановитих дітей та молодь різного віку, а також творчі колективи з усієї України, утворивши певний віртуальний художньо-культурний простір, наповнений «зірочками» нашої Батьківщини.

Щиро радіємо, що вихованці Пулинської школи мистецтв активно долучаються до різних активностей, пов’язаних з творчим розвитком та формуванням мистецьких компетенцій підростаючого покоління. У цьому велика заслуга і батьків, які підтримують творчі пошуки своїх дітей і, звичайно, постійна наполеглива праця викладачів Школи мистецтв.

За вагомий внесок у виявлення і розкриття юних талантів, підтримку їх творчої діяльності і безперервний креативний розвиток, директора Пулинської школи мистецтв Василя Бернацького і викладача художнього відділу Пулинської школи мистецтв Леоніда Фесенка, організатори конкурсу нагородили Подяками.

Вітаємо з перемогою Юлію Острогляд! Бажаємо подальших творчих злетів і підкорення нових вершин! Нехай цей успіх дарує лише позитивні емоції і буде містком до визнання!