Відбулися зональні змагання з тенісу настільного у рамках змагань Гімназіади Житомирщини

Дата: 24.01.2022 16:54

21 січня 2022 року на базі ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися зональні змагання з настільного тенісу серед здобувачів освіти з Малинської, Пулинської, Березівської, Новоборівської та Курненської громад за програмою проведення змагань Гімназіади Житомирщини 2021/2022 н.р.

Фото без описуПеред початком гри до гравців, тренерів і присутніх звернулася з вітальним словом начальник відділу освіти Пулинської селищної ради Наталія Опанащук, бажаючи кожному чесної та цікавої гри, витривалості, гідних суперників та перемоги найсильнішому.

Змагання від початку і до самісінького завершення були досить напруженими і цікавими. Кожен учасник демонстрував свою майстерність та унікальну манеру гри. Це викликало здоровий спортивний азарт та іскорки в очах опонентів, а дружелюбна і позитивна атмосфера слугувала всебічному розкриттю спортивного потенціалу учасників.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

У результаті запеклої боротьби, місця розприділилися наступним чином:

І місце – Курненська громада;

ІІ місце –  Пулинська громада;

ІІІ місце  Малинська громада;

IV місце – Березівська громада;

V місце – Новоборівська громада.

Щиро вітаємо усіх учасників із неймовірною грою та бажаємо кожному завжди виступати на висоті, розвивати свій спортивний хист, відшліфовувати свої навики, прагнути до нових перемог і пам’ятати: спорт – це стихія сильних і вольових, які випробовують не лише свою фізичну вправність, а й загартовують характер.