Оголошення про відбір надавачів послуг по пільговому  медичному обслуговуванню громадян!

Дата: 20.01.2022 16:51

Оголошується  конкурс по відбору надавачів послуг по пільговому  медичному обслуговуванню громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи  щодо відбору суб’єктів господарської діяльності, які будуть забезпечувати лікарськими засобами та послугами зубопротезування постраждале населення району в 2022 році у межах граничних лімітів.

Конкурс відбудеться   31 січня  2022 року у приміщенні Пулинської селищної ради (вул. Шевченка, 104) об 11 годині.

Конкурсну документацію варто подати  до Пулинської селищної ради до 28 січня 2022 року включно, за адресою: смт. Пулини вул. Шевченка, 104.  Довідки за телефоном 3-12-04.

Конкурсна документація повинна містити:

-   заяву на участь у конкурсі за встановленою формою;

- копію відповідної ліцензії на всі лікарські засоби та вироби медичного           призначення;

-  відомості про умови зберігання лікарських засобів та виробів медичного призначення;

-  відомості про мережу аптечних та стоматологічних установ;

-  відмості про кваліфікацію персоналу;

- відомості про дотримання граничних постачальницько-збутових надбавок на лікарські засоби і вироби медичного призначення (крім наркотичних, психотропних лікарських засобів, прекурсорів та медичних газів).

-   копію установчого документа претендента».