Колектив Пулинської школи мистецтв висловлює вдячність

Дата: 19.01.2022 17:12

Директор Пулинської школи мистецтв Василь Бернацький, разом з колективом та учнями закладу висловлює щиру вдячність Генеральному директору СТОВ «Надія ВП» - Рудяковій Олександрі Анатоліївні за подарований принтер, який сьогодні до закладу привіз та вручив працівник СТОВ «Надія ВП» - Олександр Сівченко.

«У час постійних змін і великого потоку інформації, що повсякчас змінюється, досить важливим є забезпечення відповідними пристроями, котрі спрощують та пришвидшують роботу колективу. Сьогодні ми разом з вихованці щиро радіємо подарунку наших меценатів та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю. Зичимо Вам і вашим рідним усіх благ. Нехай ваше добро, підтримка і розуміння, подароване нам, вертається до Вас сторицею!», - додає Василь Бернацький.