03 лютого 2022 року скликається чергове засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 19.01.2022 14:36

Відповадно до Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я Пулинського селищного голови Олексаднра ГАВРИЛЮКА від 31.01.2022 року № 07/02-03

Скликається чергове двадцять третє  засідання виконавчого комітету селищної ради 03.02.2022 року  о 09.30 год. в сесійній залі селищної ради (смт. Пулини, вул. Шевченка, 104).

На порядок денний засідання виносяться питання:

• Про  проект звіту про  виконання бюджету  Пулинської селищної територіальної громади за 2021  рік.
  • Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, Бондарчук А.І.
  • Про встановлення піклування над Бондарчук А.І.
  • Про затвердження протоколу комісії з визначення напрямів та об’єктів, на які буде спрямовано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
  • Про звільнення від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг).
  • Про надання дозволу на вчинення правочину.
  • Про надання дозволу на розміщення дитячих розважальних атракціонів та об’єктів святкової торгівлі.
  • Про затвердження ритуальних послуг для проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій постраждалих учасників Революції Гідності і осіб з інвалідністю внаслідок війни.
  • Про затвердження Порядку надання грошової допомоги на поховання деяких категорій осіб - мешканців Пулинської територіальної громади  та розміру такої допомоги.
  • Про  виділення  Файдюку М.О. одноразової матеріальної допомоги на лікування.
  • Про обстеження аварійних зелених насаджень в межах та за межами населених пунктів Пулино-Гутського старостинського округу.

З проектами рішень по питаннях, що розглядатимуться на засіданні виконавчого комітету, можна ознайомитись у розділі сайту "Документ" - "Проекти рішень виконкому.

Микола ЗАХАРЧУК - керуючий справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)