Із засідання  президії  Житомирської територіальної організації ВФСТ «Колос»

Дата: 14.01.2022 18:11

14 січня  на базі Пулинської селищної ради відбулося виїзне засідання президії Громадської організації Житомирської територіальної організації ВФСТ «Колос» за участю керівника організації Олександра Сташенка.

Обговорено ряд питань, а саме:

1. Про підсумки роботи ГО ЖТО ВФСТ «Колос» за 2021 рік.

2. Про затвердження положень (регламентів) Колосіади пам'яті К.К. Марчука, обласних спортивних ігор серед ветеранів пам’яті О. М. Дідовця, обласних пошукових змагань під девізом "Хто ти, майбутній Олімпієць?" на 2022 рік.

3. Затвердження календарних планів спортивно-масових заходів РО(МО) ВФСТ «Колос» на 2022 рік.

4. Про результати прийняття звіту 2-фк.

Також відбувся круглий стіл за участю голови Пулинської ТГ Олександра Гаврилюка, де обговорено спортивні здобутки, нові плани, перспективи тощо.

З метою кращої підготовки збірних команд Житомирської області до участі у Всеукраїнських спортивних змаганнях серед керівників сільськогосподарських підприємств, фермерів, керівників профспілки АПК, керівників та фахівців осередків ГО ВФСТ «Колос» відбулася товариська зустріч з волейболу між збірною командою Житомирської області «Колос» та ВК «Пулини» , а також змагання з тенісу настільного, шахів, шашок, дартсу.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису