Засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Дата: 14.01.2022 12:14

Сьогодні, відбулось перше в цьому році засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням селищного голови Олександра Гаврилюка.

З метою здійснення визначених законом повноважень щодо захисту прав дітей, за результатами оцінювання потреб дітей та їх сімей, здійснених фахівцями соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг Пулинської селищної ради», членами комісії було розглянуто17 питань порядку денного щодо забезпечення прав і найкращих інтересів 16 дітей, які проживають на території Пулинської селищної ради та влаштовані на цілодобове перебування до Житомирського обласного спортивного ліцею Житомирської обласної ради та соціальної підтримки їх сімей та 1 дитини, яка влаштована до Тетерівського будинку-інтернату Житомирської обласної ради.

Комісією детально вивчено та обговорено матеріали справ з вищезазначених питань.

Підводячи підсумок засідання комісії, селищний голова, голова комісії Олександр Гаврилюк зазначив, що кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності, тому головним завданням органу опіки та піклування є здійснення соціального захисту дітей громади, забезпечення належних умов проживання, навчання, виховання та розвитку кожної дитини.