Вихованці Пулинської школи мистецтв – призери дистанційного конкурсу «Gromada Vision»

Дата: 06.01.2022 11:03

З метою посилення впливу традиційної народної культури на формування світогляду і духовності молодого покоління українців; залучення різних вікових груп населення до збереження та розвитку культурної спадщини українського народу, Черняхівський будинок культури Черняхівської селищної ради провів Дистанційний конкурс талантів серед закладів культури громад Житомирського району «Gromada Vision».

Вихованці Пулинської школи мистецтв доєдналися до ініціативи і відправили 11 заявок на участь. Крім цього, за умовами конкурсу також відправили посилання на відеоролик в YouTube з виконанням одного твору або композиції, тривалістю до 4 хвилин, відповідно до  вимог, зазначених у положенні. Цей ролик також повинен розкривати артистизм, оригінальність та виконавську майстерність учасника.

За рішенням журі, у кожній із 5 номінацій: «Вокал», «Хореографія», «Інструментальна музика» «Образотворча майстерність», «Театральне мистецтво» та 8-ми вікових категорій, було визначено Лауреатів  І, ІІ, ІІІ премій.

Нагадаємо: конкурс стартував ще на початку листопада, упродовж грудня журі, у складі 9 кваліфікованих фахівців із різних мистецьких напрямків, вивчали відеороботи конкурсантів, а вже наприкінці грудня стали відомі результати конкурсу.

Подарунки під ялинку отримали 9 із 11 конкурсантів Пулинської школи мистецтв. З гордістю називаємо імена переможців:

«Фортепіано»:

Андрієнко Віктор - 1 місце(викладач Оксана Адамович);

Черниш Вікторія - 2 місце (викладач Світлана Северин);

Яременко Поліна - 3 місце (викладач Лариса Кот).

«Хореографія»:

Колектив «Сузір'я» - 1 місце(керівник Олена Оріховська)

«Баян, акордеон»:

Бернацька Божена - 2 місце;

Плосковітов Віталій - 3 місце;

Михальчук Назар - 3 місце;

Поліщук Ян - 3 місце

(викладач Василь Бернацький).

«Вокал»:

Виговська Марія - 3 місце(викладач Яна Сомплавська).

Щиро вітаємо наших зірочок з новими перемогами, бажаємо і надалі тішити пошановувачів свого таланту такими успіхами, креативності Вам, майстерності, артистизму, наполегливості і успіхів у всіх починаннях. Нехай Ваш внесок у культурний розвиток нашого краю слугує прикладом для усіх дорослих і малих, а Ваш талант і запалена зірочка з кожним роком розкриваються і сяють ще яскравіше. Вітаємо! Пишаємося!

Фото без описуФото без описуФото без опису Фото без опису Фото без описуФото без описуФото без опису Фото без опису