14 січня 2022 року 0 16. 00 год. відбудеться концерт за участю Народних артистів України!

Дата: 06.01.2022 10:11

Шановні жителі та гості громади!

Раді повідомити Вам приємну новину: 14 січня 2022 року 0 16. 00 год. у приміщенні Центру культури та дозвілля Пулинської селищної ради відбудеться святковий концерт за участю Народних артистів України.

Казкову атмосферу на святі пісні, гумору і танцю створюватимуть Народний артист України – Анатолій Матвійчук; Народна артистка України, співачка, композитор, телеведуча – Алла Попова; Заслужений артист України, шоумен, автор та виконавець власних пісень – Олександр Зайченко.

Квитки на концерт можна придбати у Центрі культури та дозвілля. Вартість – 100 грн.

Важливо: концерт відбувається з дотриманням усіх протиепідемічних норм, відповідно до «жовтого» рівня епідеміологічної небезпеки!

Бажаєте яскраво провести вечір, насолодитися солов’їним співом зірок України, долучитися до прекрасного – тоді неодмінно придбайте квиток на концерт та зробіть цей п’ятничний вечір незабутнім!