Нагородили лауреатів дистанційного конкурсу талантів «Gromada Vision»

Дата: 05.01.2022 16:38

Добре, що є люди, які вміють знаходити і бачити позитивні сторони буквально у всьому, навіть у вже набридлих карантинних обмеженнях. Серед них – кретивні і енергійні  представники галузі культури сусідньої Черняхівської громади.

Адже саме вони стали організаторами  Дистанційного конкурсу талантів серед закладів культури громад Житомирського району «Gromada Vision». Навряд чи в умовах пандемії наші талановиті аматори та культорганізатори змогли б зібратися на одній сцені великого новоутвореного Житомирського району. А віртуальний формат дав їм можливість, ніби перезнайомитись між собою і поділитися своїм талантом.

Долучились до конкурсу і представники клубних закладів нашої громади. До участі у номінації «Вокал» були надіслані заявки від трьох наших колективів (народний чоловічий ансамбль «Промінь», аматорський жіночий вокальний ансамбль «Мелодія душі», жіночий вокальний ансамбль «Вербиченька»)  та трьох солістів (Олена Загацька, Ірина Сорокіна, Тетяна Войтенко).

Конкурсні заявки приймались протягом усього листопада. Упродовж грудня журі, до складу якого ввійшли кваліфіковані фахівці із різних мистецьких напрямків, прискіпливо вивчали відео, враховуючи всі нюанси дотримання вимог конкурсу. І вже наприкінці грудня ми отримали чудову новину: всі наші представники отримали гарну оцінку своєї творчості. А один колектив та одна солістка заслужено потрапили до списку переможців.

Лауреатами другої премії серед колективів у номінації «Вокал. Народний спів» став народний чоловічий ансамбль «Промінь» Центру культури і дозвілля Пулинської селищної ради (керівник Іван Опанащук) та лауреатом третьої премії (номінація «Вокал») – Ірина Сорокіна, директор Будинку культури с. Кошелівка.

Наші вітання лауреатам та учасникам конкурсу. Нехай Вам підкорюються всі мистецькі вершини, а прихильники вашого таланту дарують Вам тепло своїх сердець! Творіть надалі! Чекатимемо нових ваших здобутків!