Новорічно-різдвяне свято у селі Ягодинка

Дата: 29.12.2021 08:06

Святковими віршами, новорічно-різдвяними театральними виступами, співами і танцями вітали мешканців с. Ягодинка талановиті діти разом із завідуючою клубу Зоєю Бондарчук.

Запросивши мешканців села, створивши атмосферу зимової новорічної казки, ці юні скарби с. Ягодинка дарували односельцям неймовірну новорічну забаву. Кожен мав можливість відволіктися від щоденної рутини і поринути у світ, сповнений чудес і здійснення мрій. Старші і молодші глядачі радо сприймали новорічно-різдвяну виставу, організовану талановитими школярами. Дякували за цей святковий настрій гучними оплесками та теплими усмішками.

Варто відзначити талант наших земляків, які захотіли потішити односельців  і долучилися до творення святкової передноворічної історії села Ягодинка. Щиро пишаємося вашим талантом, ініціативою та креативом, нехай ваше добро, яке ви сієте у людські душі, повертається до вас сторицею. Хай бажання кожного, загадані у цей таємничий час поруч з Дідом Морозом, неодмінно здійснюються і примножують у ваших серцях віру, надію, любов і щастя.