Нові здобутки ДФК «Первоцвіти» (с. Новий Завод)

Дата: 23.12.2021 11:04

18 грудня 2021 року у спортивній залі Козятинського училища залізничного транспорту відбувся відкритий чемпіонат Вінницької області з футзалу серед дівчат 2007-2008 р.н., присвячений 77-й річниці визволення Козятинщини від фашистських загарбників.

Житомирську область на цих змаганнях представляла ДФК «Первоцвіти» (с. Новий Завод) Пулинської громади, у складі команди грали також учениці Селянщинського спортивного ліцею.

Поступившись 1:2 ФК «Вінниця», 0:1 ФК «Хмільник» та перемігши 4:2 ФК «Махнівка», ДФК «Первоцвіти» (с. Новий Завод) Пулинської громади виборола п'яте місце.

Щиро вітаємо наших спортсменок з новими здобутками. Бажаємо і надалі наполегливо підкорювати спортивні стадіони Малої Батьківщини та завойовувати нові перемоги.