Результати благодійної акції до Дня святого Миколая «Святим може бути кожен»

Дата: 21.12.2021 15:13

Благодійність – найбільший вияв гуманності. Саме завдяки цій людській здатності – безкорисливо прийти на допомогу іншим – у світі не зникає добро! На території нашої громади проживають безліч свідомих та ладних прийти на допомогу людей, у чиїх серцях відгукується щедрість, взаємопідтримка та доброта.

За результатами благодійної акції до Дня святого Миколая «Святим може бути кожен», яку ініціювала Служба у справах дітей Пулинської селищної ради, що проходила з 1 по 15 грудня 2021, 27 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах отримали подарунки у вигляді дитячих речей, одягу та взуття, канцелярського приладдя, іграшок, засобів особистої гігієни, солодощів та інших речей, котрі були передані напередодні свята небайдужими мешканцями.

Служба у справах дітей Пулинської селищної ради висловлює щиру  вдячність усім людям з великим серцем та чистою душею, усім, хто з розумінням віднісся до потреб родин, які перебувають у складних життєвих обставинах та вніс свій посильний вклад, зокрема:

• Бахуринська Людмила;
  • Прут Оксана;
  • Тетяна та Олександр Веремій;
  • Марія Мосейчук;
  • Олександр Грибан;
  • Єлизавета Поліщук;
  • Інна Сахневич;
  • Світлана Онищук;
  • Ольга Сірик;
  • Наталія Петренко;
  • ОЗЗСО «Пулинська ЗОШ І-ІІІ ступенів»;
  • Мартинівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • Прийомна сім’я Немержицьких із с. Мартинівка.

Нехай Ваші доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею! Бажаємо Вам усіляких благ, міцного здоров’я, побільше тепла на Вашому життєвому шляху, новорічного дива та веселих свят!

Крім цього, солодкими новорічними дарунками напередодні свята потішила Пулинська селищна рада. За виділені кошти було закуплено 280 новорічних подарунків дітям учасників АТО/ООС, дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, які перебувають під опікою, піклуванням, у прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу, та дітям із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах на території громади та будуть вручені напередодні свят.

Хай Миколай щастя подарує, бо саме для цього по світу мандрує. Хай кожна дитина громади буде щасливою! Нехай у Ваших оселях запанують добробут, мир і любов, а у ваших душах та серцях завжди будуть тепло, добро та віра в чудеса!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису