Пулинська громада

Житомирська область, Житомирський район

Повідомлення про скликання 16 чергової сесії селищної ради

Дата: 06.12.2021 20:10
Кількість переглядів: 166

Повідомлення про скликання

16 чергової сесії селищної ради

Відповідно до розпорядження селищного голови від 06.12.2021 року №86/04-01 скликається 16 чергова сесія селищної ради 8 скликання  21 грудня 2021 року о 10-00 год. в адміністративному приміщенні за адресою: вул. Шевченка, 104, смт. Пулини

На розгляд сесії виносяться  такі питання:

1. Про затвердження розпоряджень селищного голови.

2. Про включення об’єкта оренди до Переліку першого типу.

3. Про хід виконання Програми розвитку дорожньої інфраструктури, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення і доріг комунальної власності у населених пунктах Пулинської селищної ради на 2021-2023 роки.

4. Про хід виконання Комплексної програми підготовки та проведення заходів територіальної оборони, мобілізаційної підготовки та мобілізації в особливий період людських та транспортних ресурсів, агітаційно – розяснювальної роботи та підготовки молоді до військової служби, забезпечення функціонування системи військового обліку, соціального і правового захисту військовослужбовців і членів їх сімей, прийняття на військову службу  за контрактом громадян України, доборі для проходження служби у військовому резерві Збройних Сил на території Пулинської селищної ради та проведення заходів удосконалення та модернізації шостого відділу Житомирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2021 рік.

5. Про хід виконання Програми реалізації культурно-масових  заходів на 2021-2023 роки Пулинської  селищної ради.

6. Про внесення змін в рішення селищної ради від 28.01.2021 №251 «Про затвердження цільової  соціальної Програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2021-2023 роки».

7. Про  Програму забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, інших окремих категорій населення медичними виробами та іншими засобами на 2022-2026 роки.

8.Про Програму матеріально-технічного забезпечення, підвищення спроможності та поліпшення умов несення служби особовим складом Управління Служби безпеки України в Житомирській області  на 2022-2023 роки.

9. Про Програму фінансової підтримки громадської організації «Пулинська регіональна спілка ветеранів антитерористичної операції» на 2022-2024 роки.

10. Про  Програму організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт на території Пулинської селищної ради на 2022-2025 роки.

11. Про затвердження Комплексної програми підготовки та проведення заходів територіальної оборони, мобілізаційної підготовки та мобілізації в особливий період людських та транспортних ресурсів,  агітаційно – розяснювальної роботи та підготовки молоді до військової служби, забезпечення функціонування системи військового обліку, соціального і правового захисту військовослужбовців і членів їх сімей, прийняття на військову службу  за контрактом громадян України, доборі для проходження служби у військовому резерві Збройних Сил на території Пулинської селищної ради та проведення заходів удосконалення та модернізації шостого відділу Житомирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2022 рік.

12. Про надання послуг у сферах  державної реєстрації речових прав на нерухоме майно,  державної реєстрації  юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань та державної реєстрації актів цивільного стану.

13. Про реорганізацію відділу містобудування,  архітектури, житлово-комунального господарства земельних відносин, та інвестиційної діяльності Пулинської селищної ради та затвердження Положення про відділ у новій редакції.

14. Про внесення змін до Статуту територіальної громади.

15. Про внесення змін і доповнень до рішення  селищної ради від 01.12.2020 року №27 «Про утворення виконавчого комітету селищної ради та затвердження його складу»

16. Про затвердження структури та чисельності апарату Пулинської селищної ради та її виконавчих органів.

17. Про план роботи селищної ради на І-ше півріччя 2022 року.

18. Про затвердження Плану (Програми) економічного і соціального  розвитку Пулинської територіальної  громади на  2022 рік.

19. Про внесення змін до рішення  сесії 8-го скликання №24 від 01.12.2020 року «Про умови оплати праці селищного голови».

20. Про внесення змін до бюджету Пулинської селищної територіальної громади на 2021 рік.

21. Про бюджет Пулинської селищної  територіальної громади на 2022 рік.

22. Земельні питання.

 1. Про скасування рішення сесії.
 2. Про затвердження проєктів землеустрою.
 3. Про затвердження технічних документацій із землеустрою.
 4. Про затвердження переліку земельних ділянок призначених для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону окремими лотами, надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою.
 5. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою.
 6. Про внесення змін до рішення сесії.
 7. Про припинення права користування земельними ділянками.
 8. Про надання дозволу  на розроблення проєктів землеустрою.
 9. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій.
 10. Про надання в оренду земельних ділянок.
 11.  Про проведення обстеження заліснених земельних ділянок.
 12.  Про надання дозволу на викуп земельної ділянки.

23. Різне.

З проектами рішень можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Пулинської селищної ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь