Пулинська громада

Житомирська область, Житомирський район

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Дата: 20.12.2021 12:37
Кількість переглядів: 479

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

1.Планована діяльність.

Планована діяльність полягає у розробці родовища пісків «Гута Юстинівка» в Житомирському районі Житомирської області з метою видобування пісків в якості будівельної сировини.

Відповідно до протоколу ДКЗ України №5367 від 09.09.2021р. балансові запаси необводнених i обводнених пісків місцевого значення родовища склали: за класом під кодом 111 (категорія В) - 154 тис.м3 , за класом під кодом 122 (категорія C2 ) -167 тис.м3 .

Щорічний видобуток піску складатиме 30 тис. м3 /рік. Термін розробки родовища складе 10,5 років.

Передбачається зміна цільового призначення земель сільськогосподарського призначення на категорію земель, придатних для провадження планової діяльності, пов’язаної з видобування корисних копалин загальною площею 6,5 га.

2.Суб’єкт господарювання

Товариство з обмеженою відповідальністю «Агро-трейд форм», 12042, Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Бабичівка, вул. Вишнева, 10, тел.: +38(097) 892-98-98, директор Дідковський Віктор Юрійович.

3.Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації. Адреса: вул. Театральна, 17/20 м. Житомир 10014, тел./факс (0412) 47-25-36; e-mail: [email protected], контактна особа: Семенюк Микола Миколайович.

4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля

Відповідно до законодавства рішенням про провадження даної планованої діяльності буде отримання Спеціального дозволу на користування надрами, що видається Державною службою геології та надр України, рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та зміну їх цільового призначення, що видається органами виконавчої влади, місцевими державними адміністраціями та органами місцевого самоврядування.

5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування.

Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби (СОVID-19), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадські слухання не проводяться і не призначаються на дати, що припадають на цей період.

Громадські слухання (перші) відбудуться

Дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань не визначено; тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадське обговорення планованої діяльності проводиться у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді).

Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) на адресу Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації: 10014 м. Житомир, вул. Театральна 17/20, тел./факс (0412)47-25-36, e-mail: [email protected].

6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації. Адреса: вул. Театральна, 17/20 м. Житомир 10014, тел./факс (0412) 47-25-36; e-mail: [email protected], контактна особа: Семенюк Микола Миколайович.

7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації. Адреса: вул. Театральна, 17/20 м. Житомир 10014, тел./факс (0412) 47-25-36; e-mail: [email protected], контактна особа: Семенюк Микола Миколайович.

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

8.Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності з додатками.

9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації:

Пулинська селищна рада: 12001, Житомирська обл., Житомирський р-н, смт Пулини, вул. Шевченка, 104, контактні телефони: (04131)3-16-65, (04131)3-12-04 з 03.12.2021р.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Агро-трейд форм», 12042, Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Бабичівка, вул. Вишнева, 10, контактний телефон: +38(097) 892-98-98, з 03.12.2021р.

Детальніше: Звіт з оцінки впливу на довкілля розробка родовища будівельних пісків "Гута Юстинівка"


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь