Пулинська громада

Житомирська область, Житомирський район

Із засідання виконкому Пулинської селищної ради

Дата: 20.12.2021 09:40
Кількість переглядів: 502

16 грудня 2021 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Пулинської селищної ради. У ході засідання було розглянуто 16 питань порядку денного, за якими прийнято відповідні рішення.

Члени виконавчого комітету заслухали заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергія Мурзакова, який інформував про проєкт Програми економічного і соціального розвитку Пулинської територіальної громади на 2022 рік.

Наголошено, що основними стратегічними цілями розвитку Пулинської громади, які визначені Стратегією розвитку до 2027 року є створення умов для динамічного, збалансованого розвитку громади, забезпечення соціальної та економічної єдності, створення необхідних умов для планомірного і послідовного наближення рівня життя мешканців громади до європейських стандартів.

Досягнення вищезгаданої мети планується шляхом реалізації таких напрямів економічного, соціального та культурного розвитку, як: посилення соціального захисту мешканців; впровадження соціальних стандартів і підвищення якості послуг, які надаються населенню; поліпшення якості життя, створення комфортних умов проживання громадян шляхом розвитку інфраструктури населених пунктів; покращення благоустрою та санітарного стану населених пунктів селищної ради; створення належних умов для всебічного та повноцінного розвитку дітей; відродження культурних, духовних і просвітницьких традицій; популяризація фізичної культури і спорту в громаді; забезпечення умов для охорони здоров’я тощо.

Про схвалення проєкту рішення «Про проєкт бюджету Пулинської селищної територіальної громади на 2022 рік» інформувала начальник фінансового відділу Людмила Сак.

Олександр Іщенко, начальник відділу організації надання адміністративних послуг, доповів про забезпечення населення громади адміністративними послугами.  Зокрема, зосередив увагу на якості роботи ЦНАПу, котрий розпочав свою діяльність у грудні 2020 року, завдяки участі у програмі U-Lead з Європою.

За період діяльності ЦНАПу працівники Центру надали 10043 якісні адміністративні послуги з різних напрямків, намагалися допомогти кожному громадянину, який звертався за допомогою та зробити так, аби кожен, покидаючи заклад, був задоволений. Крім цього, у відділі облаштовано два віддалені робочі місця, де проводиться видача довідок та прийом заяв по земельних напрямках, а для зручності у здійсненні будь-яких проплат у приміщенні селищної ради встановлено термінал самообслуговування.

Також у приміщенні Центру створено куточок для малечі та є місця для самообслуговування, де відвідувачі можуть скористатися комп’ютером, інтернетом, роздрукувати необхідні документи. Цьогоріч здійснено підключення до додатку УТОГ, призначеного для якісного обслуговування відвідувачів з вадами мови та слуху.

За будь-якими змінами Центру можна слідкувати у мережі фейсбук та на офіційному сайті громади, а після відвідування Центру кожен може залишити відгук про якість обслуговування, скориставшись QR-кодом тощо.

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Микола Захарчук розповів про виконання плану роботи виконавчого комітету селищної ради за ІV квартал 2021 року та про план роботи виконавчого комітету селищної ради на  І квартал 2022 року, про проєкти Положень про Виконавчий комітет Пулинської селищної ради, про присвоєння юридичних адрес об’єктам нерухомого майна та про виділення матеріальних допомог. Також зазначив, що уцілому робота виконавчого комітету, активність та проявлений ентузіазм  знаходяться на досить високому рівні, а участь старост у житті громади та вірених старостинських округів сприяє поліпшенню рівня життя мешканців.

Про проєкти цільових комплексних Програм доповіла секретар ради Людмила Метельська. Основна увага була зосереджена на:

  1. Програмі матеріально-технічного забезпечення, підвищення спроможності та поліпшення умов несення служби особовим складом Управління Служби безпеки України в Житомирській області на 2022-2023 роки.
  2. Програмі фінансової підтримки громадської організації «Пулинська регіональна спілка ветеранів антитерористичної операції» на 2022 рік.
  3. Комплексній програмі підготовки та проведення заходів територіальної оборони, мобілізаційної підготовки та мобілізації в особливий період людських та транспортних ресурсів, агітаційно-роз'яснювальної роботи та підготовки молоді до військової служби (…).
  4. Програмі організації суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно-корисних робіт на території Пулинської селищної ради на 2022-2025 роки.
  5. Програмі забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, інших окремих категорій населення, медичними виробами та іншими засобами на 2022-2026 роки.

Начальник відділу освіти Наталія Опанащук поінформувала про організацію гарячого харчування у закладах освіти Пулинської територіальної громади у 2022 році, нове меню в закладах дошкільної та загальної середньої освіти та забезпечення безоплатним харчуванням дітей пільгових категорій. Відповідно до проведених розрахунків, запропоновано встановити вартість харчування на одну дитину в день відповідно до кошторисних видатків: до 37 грн. 50 коп. у закладах загальної середньої освіти та до 62 грн. 00 коп. у закладах дошкільної освіти ( з них батьківська плата становить 70 % від вартості харчування).

Про закріплення права користування житлом та про  затвердження   висновку   щодо визначення місця проживання дитини доповіла начальник Служби у справах дітей Марія Остапчук.

Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Пулинської селищної ради на 2021 рік та про затвердження  фінансових планів комунальних некомерційних підприємств «Центр первинної медико-санітарної допомоги» та «Лікарня» Пулинської селищної ради на 2022 рік інформували директори відповідних установ – Роман Лісіцький та Павло Гуменюк.

Начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, земельних відносин та інвестиційної діяльності Пулинської селищної ради Іван Кайданюк, серед іншого, доповів про надання дозволу на підключення до мереж централізованого водопостачання та водовідведення у смт. Пулини, про надання дозволу на відкриття торгової точки та встановлення реклами по вул. Шевченка у смт. Пулини тощо.

P.S. Детальніше ознайомитися з проєктами рішень можна на сайті громади у розділі Документи.

   

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь