Щирі вітання з професійним святом!

Дата: 17.12.2021 14:47

Шановні працівники державної виконавчої служби!

Вітаємо Вас із професійним святом! Роль державного виконавця складна і відповідальна. Від компетентності державної виконавчої служби залежить своєчасність і повнота виконання судових рішень.

Громадяни, довіряючи Вам свої долі, розраховують на Вашу сумлінність та неупередженість, адже Ви допомагаєте людям повернути те, що їм належить по праву. Ваша щоденна робота захищає конституційні права та свободи громадян, сприяє зменшенню несправедливості, слугує тому, аби найвищі цінності були незаперечними і надійно захищеними.

Із нагоди Дня працівника державної виконавчої служби України  бажаю Вам нових звершень та успіхів, творчої наснаги, міцного здоров’я та добробуту! Нехай Ваші професійні зусилля будуть винагороджені довірою і повагою людей. Хай цей святковий день принесе Вам чудовий настрій, подарує оптимізм та гордість за обрану професію.

З повагою – голова Пулинської селищної ради Олександр ГАВРИЛЮК!