Тариф «Фіксований» для малого та середнього бізнесу від ТОВ «Житомиргаз Збут»

Дата: 09.12.2021 08:26

Постачальник енергоресурсів ТОВ «Житомиргаз Збут» пропонує компаніям категорії малого та середнього бізнесу укласти договір постачання електроенергії на перший квартал 2022 року за тарифом «Фіксований».

Таким чином клієнти компанії можуть захистити себе від коливання цін на оптових ринках електроенергії протягом найхолоднішої пори року, і провести свята, не турбуючись, якою буде по їх закінченню ціна електроенергії. До кінця березня вона для них залишиться незмінною.

Пропозиція діє для споживачів групи Б (без засобів погодинного обліку електроенергії) на території об’єднаної енергосистеми (ОЕС) України.

«Перевагою даного тарифу є зручність планування обсягу витрат на електроенергію в умовах суттєвого коливання ціни на ринку на добу наперед (РДН). Зокрема, за даними Оператора ринку, середньозважена ціна на РДН останні два місяці суттєво зростала: у жовтні – на 25% у порівнянні з вереснем, у листопаді – на 22% у порівнянні з жовтнем», – зазначає директор ТОВ «Житомиргаз Збут» Олена Благодарська.

Низка клієнтів, які уклали договори на постачання електроенергії за тарифом «Фіксований» з липня та з жовтня 2021 р., вже встигли оцінити його переваги.

Укласти договір за тарифом «Фіксований» клієнти можуть до 13 грудня 2021 року. Клієнт може обрати найбільш зручний для нього спосіб оплати з трьох – передплата, подекадна оплата або ж післяплата.

Додаткові питання по тарифу «Фіксований» від ТОВ «Житомиргаз Збут» можна уточнити за телефоном: 063 22 39 242.

Довідка. ТОВ «Житомиргаз Збут» провадить діяльність на підставі ліцензії на провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії відповідно Постанови НКРЕКП від 30.06.2020  року № 1248.