Обережно! Ожеледиця!

Дата: 08.12.2021 18:38

За даними Житомирського обласного центру з гідрометеорології 8-10 грудня 2021 року на території Житомирської області встановлюється жовтий рівень небезпечності.

Сьогодні на території області спостерігалися опади у вигляді дощу, при температурі повітря нижче нуля, які за лічені хвилини утворювали льодяну кірку.

У ніч на 9 грудня очікується невеликий мокрий сніг, вдень без опадів, місцями туман, місцями ожеледь, місцями налипання мокрого снігу. На дорогах ожеледиця.

Такі ж погодні коливання, з незначними опадами у вигляді дощу та мокрого снігу, зниження температури та ожеледь, спостерігається і протягом 10 та 11 грудня.

Відзначимо, що на території Пулинської громади працює техніка, яка проводить обробку доріг протиожеледними матеріалами.

Велике прохання до водіїв бути надзвичайно уважними та дотримуватися Правил дорожнього руху під час керування транспортними засобами. Закликаємо кожного бути дуже обережним та утриматися, за можливості, від незапланованих поїздок.

Бережіть себе!