Пам'ятаємо героїв!

Дата: 21.11.2021 12:18

21 листопада українці вшановують патріотизм і мужність громадян, які восени 2004-го і восени-взимку 2013-2014 років стали на захист національних інтересів української держави. Цей День Указом Президента визначено Днем Гідності та Свободи.

Пулинська громада разом зі всією Україною згадує події, що стали для нас переломним етапом у сучасній історії.

Селищний голова Олександр Гаврилюк та начальник відділу гуманітарного Олена Гузюк поклали квіти на могилу Сергія Ковнацького, який загинув на Сході, у зоні проведення АТО, та хвилиною мовчання вшанували всіх, хто у різні часи віддав своє життя за Україну.

У Сколобові покладено квіти на могилу загиблого воїна АТО Олександра Чернявського.

Свобода варта того, щоб за неї боротися. І ми завжди пам’ятатимемо тих, хто віддавши своє життя заради волі, миру і незалежності України, став справжнім взірцем для наступних поколінь.