Вітання з нагоди Дня працівників сільського господарства України!

Дата: 20.11.2021 16:54

Шановні працівники сільського господарства, ветерани галузі!

Прийміть вітання з нагоди вашого професійного свята - Дня працівників сільського господарства!

З давніх-давен Україна славиться добрими, талановитими та працьовитими людьми, які понад усе шанують славні традиції свого народу та постійно дбають про землю.

Відзначення цього свята - це визнання державою звитяжної праці аграріїв на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну роботі на землі!

Аграрне виробництво було і залишається однією із пріоритетних галузей економіки. Це основа життєдіяльності держави, нашого краю, запорука стабільності і впевненості у завтрашньому дні.

Це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею щодня долучається до важливих аграрних справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

Дорогі трудівники сільського господарства, напередодні Вашого професійного свята бажаю кожному з Вас міцного здоров’я, миру, злагоди, невичерпних життєвих сил і нових здобутків! Хай під мирним небом України щедро родять ниви, у родинах панує достаток і благополуччя, а у серці кожного – щастя, радість і впевненість у завтрашньому дні! Добрих засівів, рясних сходів та щедрих ужинків!

З повагою голова Пулинської селищної ради Олександр ГАВРИЛЮК.