Тематична виставка "Україна - це територія Гідності і Свободи"

Дата: 19.11.2021 16:15

Дорогі мешканці громади!

З нагоди Дня Гідності та Свободи, що візначається в Україні щороку 21 листопада, працівники бібліотеки Пулинської селищної ради запрошують переглянути тематичну книжкову виставку.

Цього дня у нашій державі віддають шану патріотизму та мужності громадян, які були учасниками Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років і стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та прагнень до європейського майбутнього.

Ці Революції стали символом Свободи та Гідності українського народу та залишили визначальний і незабутній слід в історії.

Герої Небесної Сотні... Завжди будуть із нами. Вони заплатили найвищу ціну за свободу нашої держави.

Шануймо пам'ять тих, хто віддав свє життя заради вільної України!