Увага! З 15 листопада заборонений вилов річкових раків!

Дата: 19.11.2021 08:41

Шановні мешканці громади!

З метою забезпечення охорони річкових раків під час їх природного відтворення, сприятливих умов для виношування ікри, збільшення їх запасів у водоймах у зоні контролю Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Житомирській області, з 15 листопада 2021 року по 30 червня 2022 року забороняється будь-який лов річкових раків.

Відповідне рішення затверджено наказом Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Житомирській області від 03.11.2021 р. № 38-у «Про встановлення заборони на лов річкових раків».

Житомирський рибоохоронний патруль зауважує, що виловлювати раків у заборонений період – це порушення природоохоронного законодавства, яке передбачає адміністративну відповідальність (штраф до 680 грн).

Будьте відповідальними та дотримуйтеся вимог чинного природоохоронного законодавства. Якщо Ви помітили порушення Правил рибальства або Порядку придбання чи збуту водних біоресурсів, повідомте на «гарячу лінію» управління: (067) 414 60 74.