На території громади 18.11.2021 року буде увімкнена електросирена сигналу «Увага всім»!

Дата: 15.11.2021 16:45

Шановні мешканці громади!

За Планом основних заходів цивільного захисту на 2021 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2020 року № 1659-р, листа ДСНС України, 18 листопада сплановано проведення комплексної перевірки територіальної системи централізованого оповіщення (далі – ТСЦО) цивільного захисту області.

З 13 до 14 години 18.11.2021 року буде здійснюватися тимчасове включення ТСЦО цивільного захисту області з практичним поданням електросирени сигналу «Увага всім» на всій території області та доведенням по технічним засобам оповіщення і зв’язку мовної інформації до населення.

Велике прохання зберігати спокій! Це плановий захід, спрямований на визначення справності технічних засобів оповіщення та зв’язку, а також дотримання алгоритму дій відповідних служб у разі виникнення надзвичайної ситуації!