Відбулося засідання постійної комісії з гуманітарних питань та регламенту

Дата: 10.11.2021 12:26

9 листопада 2021 року відбулося засідання постійної комісії з гуманітарних питань та регламенту (освіта, фізичне виховання, культура, охорона здоров’я та соціальний захист).

Члени комісії розглянули 6 питань порядку денного:

1. Про зміну юридичної адреси виконавчого органу Пулинської селищної ради та її комунальних підприємств, закладів та установ.
  2. Про зміну юридичної адреси відділу освіти Пулинської селищної ради та зміну назви і затвердження Статутів закладів освіти Пулинської селищної ради у новій редакції.
  3. Про затвердження Положення про відділ гуманітарний Пулинської селищної ради у новій редакції.
  4. Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії 7-го скликання селищної ради від 13.02.2020р. № 1472 «Про створення служби у справах дітей Пулинської селищної ради».
  5.  Про внесення змін до рішення першої  сесії 8-го скликання селищної ради від 01.12.2020р. № 25 «Про створення юридичної особи – відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, земельних відносин та інвестиційної діяльності  Пулинської селищної ради».
  6. Про представлення кандидатури Опанащука М. А. до присвоєння почесного звання «Заслужений працівник освіти України».

По питаннях порядку денного інформували секретар ради – Метельська Людмила Олександрівна, начальник відділу освіти – Наталія Опанащук та начальник відділу гуманітарного – Олена Гузюк.

Члени комісії з гуманітарних питань та регламенту (освіта, фізичне виховання, культура, охорона здоров’я та соціальний захист) підтримали 6 проєктів рішень.