Із засідання постійної комісії з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку.

Дата: 08.11.2021 16:40

Сьогодні, 8 листопада 2021 року, відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку.

На засідання прибули 6 депутатів. На порядок денний було винесено 11  питань, зокрема:

• Про включення об’єктів малої приватизації до Переліку об’єктів комунальної власності Пулинської селищної ради, що підлягають приватизації (смт Пулини, вул. Героїв Небесної Сотні, 13 та с. Ялинівка, вул. Шевченка, 1-Б).

• Про створення аукціонної комісії та затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації Пулинської селищної ради.

• Про надання дозволу на безоплатну передачу  енергетичного об’єкта.

• Про внесення змін до програми забезпечення розроблення містобудівної документації населених пунктів Пулинської селищної ради на 2021-2023 роки.

• Про схвалення прогнозу бюджету Пулинської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.

• Про внесення змін до бюджету Пулинської селищної територіальної громади на 2021 рік.

• Інші питання.

По питаннях порядку денного інформували: селищний голова – Гаврилюк Олександр Станіславович, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Мурзаков Сергій Анатолійович, секретар ради – Метельська Людмила Олександрівна, начальник фінансового відділу – Сак Людмила Іванівна,  начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, земельних відносин та інвестиційної діяльності – Кайданюк Іван Володимирович, провідний спеціаліст з юридичних питань – Тимощук Олександр Олегович.

Члени комісії, розглянувши питання порядку денного, прийняли 11 рішень.