Покликання – соціальний працівник!

Дата: 05.11.2021 16:50

Напередодні  визначного свята – Дня працівника соціальної сфери України, селищний голова Олександр Гаврилюк, секретар ради Людмила Метельська, начальник відділу гуманітарного Олена Гузюк привітали особливих людей, які за покликом серця присвятили своє життя величній справі – соціальному захисту населення.

З нагоди відзначення професійного свята відбулася урочиста зустріч з працівниками соціального захисту населення громади. У цей день пролунали слова подяки тим, хто своєю увагою, підтримкою і милосердям  допомагає кожному, хто опинився у складних життєвих обставинах. Тим, хто небайдужий до людського горя, хто піклується про вразливі верстви населення, хто віддає свою любов, тепло і щирість іншим.

За вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту, за багаторічну сумлінну працю, проявлену людяність, щирість, доброту та з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери, Почесною грамотою та Подяками були нагороджені головний спеціаліст Служби у справах дітей Пулинської селищної ради Тетяна Андрійчук, соціальна робітниця КУ «Центр надання соціальних послуг» Наталія Рибчинська, фахівчиня із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Аліна Грибан.

Шановні працівники соціальної сфери, щиро бажаємо, аби все те добро, котрим ви щедро ділитеся з людьми, неодмінно поверталося до Вас сторицею, терпіння Вам, наснаги і здоров’я для втілення ваших задумів і мрій. Нехай кожен день на роботі приносить щиру людську подяку та радість від такої важливої справи.

Низький уклін Вам за вашу складну та благородну працю, зі святом!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису