3 ГРАН-ПРІ ТА 8 ПЕРШИХ МІСЦЬ ЗДОБУЛИ ЮНІ ХУДОЖНИЦІ ПУЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 03.11.2021 15:13

Сьогодні Заслужений вчитель України, викладач художнього відділу Пулинської школи мистецтв, учитель ОЗЗСО Пулинської ЗОШ I-III ступенів та Вацлавпільської гімназії Леонід Фесенко поділився приємною новиною:

«На пошту отримав листа, в якому Організаційний комітет Асоціації діячів арт-мистецтв України повідомив, що всі 11 робіт, які ми відіслали на Всеукраїнський дистанційний конкурс мистецтв «Золотава осінь»,  отримали призові місця: 3 гран-прі та 8 перших місць».

Пан Леонід розповідає, що цей конкурс відбувся за сприяння Творчої спілки «Асоціації діячів арт-мистецтва України» у дистанційному форматі. Основною місією конкурсу було активізувати творчий талант та мистецький потенціал школярів, сприяти культурному дозвіллю дітей та молоді, активізувати їх увагу на мистецтві краси як основному мотиві подальшого творчого зростання.

Участь можна було взяти у 12 номінаціях 6-ти вікових категорій. Наші юні таланти представили свої роботи у номінаціях «Графіка», «Живопис», «Витинанка», «Дизайн одягу», вікова категорія – 7-10, 11-15 та 16-20 років.

Насправді, дуже приємно, що журі так високо оцінили роботи наших художниць. Такий результат свідчить про потужні мистецькі здібності учениць, які потрібно розвивати та спрямовувати у відповідне русло, - ділиться Леонід Фесенко. – Цей конкурс, у такий складний карантинний час,  дав можливість талановитим дітям представити свої творчі напрацювання. Ці перемоги – яскраве свідчення дитячого таланту, який треба примножувати, особливо у часи пандемії.

З гордістю називаємо імена переможниць:

Інна Олійник, Ніка Куліковська, Дарина Семеній, Уляна Яременко, Карина Волощук – учениці художнього відділу Пулинської школи мистецтв (3 клас), які здобули 1 місце. Гран-прі виборола Олександра Жура. Викладач Леонід Фесенко.

Юлія Острогляд, Сабіна-Анна Дмуховська – вихованки Пулинської школи мистецтв (1 клас), зайняли 1 місце.

Анастасія Туровець, Анастасія Грибан – учениці ОЗЗСО Пулинської ЗОШ I-III ступенів, які завоювали Гран-прі, Поліна Яременко – 1 місце. Учитель Леонід Фесенко

Важливо: після 12 листопада, на вказану при реєстрації електронну адресу, будуть відправлені грамоти та нагороди, які згодом переможницям вручать у святковій атмосфері.

Щиро вітаємо наших зовсім юних талановитих художниць з такими досягненнями. Бажаємо подальших творчих звершень, натхнення та бадьорого настрою. Віримо, що ці перемоги – це лише початки на тернистій мистецькій ниві Зоряного олімпу Пулинської громади.