Пулинська громада

Житомирська область, Житомирський район

ЯК ПРАЦЮВАТИМУТЬ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ ПУЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ У «ЧЕРВОНІЙ ЗОНІ»?

Дата: 02.11.2021 20:22
Кількість переглядів: 361

Відповідно до Протоколу № 17 позачергового засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Пулинської селищної ради від 28.10.2021 відвідування закладів освіти здобувачами освіти можливе лише за наявності 100 % вакцинованих працівників.

Наразі у закладах загальної середньої освіти Пулинської селищної ради із урахуванням положень частини четвертої статті 10 Закону України «Про повну загальну середню освіту»  продовжено канікулярний період по 07.11.2021р. Заклади дошкільної освіти працюють з дотриманням усіх протиепідемічних норм.

З 08.11.2021 року набирає чинності Наказ МОЗ України від 04.10.2021 № 2153 «Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням», згідно з яким працівники закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності підлягають обов'язковим профілактичним щепленням проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Таким чином, з 08.11.2021 року запрацюють лише ті заклади освіти (дошкільні у тому числі), усі працівники яких мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; чи міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), крім тих, які мають абсолютні протипоказання до проведення таких профілактичних щеплень проти COVID-19 та надали медичний висновок про наявність протипоказань до вакцинації проти COVID-19, виданий закладом охорони здоров’я.

Працівники, які відмовляються або ухиляються від проведення таких обов’язкових профілактичних щеплень проти COVID-19 відповідно до статті 46 Кодексу законів про працю України, частини другої статті 12 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" будуть відсторонені від роботи (виконання робіт), а оплата праці здійснюватиметься  з урахуванням частини першої статті 94 Кодексу законів про працю України, частини першої статті 1 Закону України “Про оплату праці”.

Детальніше: https://pulynska-gromada.gov.ua/news/1635531087/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь