Представники Пулинської громади поділилися враженнями від масштабного туристичного форуму

Дата: 19.10.2021 16:48

У національному  музеї космонавтики ім. С. П. Корольова відбувся

масштабний туристичний форум.

У форумі взяли       участь представники Пулинської громади:

директор Центру культури і дозвілля Віктор Саюк, зберігач музейного

фонду Олена Загацька, бібліотекар Людмила Пашківська, головний спеціаліст відділу  гуманітарного Лариса Громська.

На форумі розглянуто ряд питань щодо законодавчих аспектів розвитку туризму. Модератор форуму Анастасія Ляшевич озвучила план роботи туристичного інформаційного центру  на 2022 рік та закликала громади до активної співпраці.

Спеціальним спікером форуму стала відома  ведуча телепроекту каналу «Інтер» «Україна вражає» та автор проекту “Tour De Ukraine” Валерія Мікульська. Пані Валерія поділилась особистими враженнями про

туристичну Житомирщину та розповіла про локальний туризм як  територію емоцій, а також як збільшити кількість мандрівників та  зробити так, щоб вони поверталися.

Про розвиток медійної сторони громад: ведення блогів про музеї, створення ютуб-каналів тощо повідала  trevel-блогерка Інна Якименко.

Директор Житомирського обласного ТІЦ Василь Кравчук розповів про роботу центру, створення туристичних інформаційних  табличок, туристичної навігації, розробку турів та популяризацію  туристичних магнітів.

Такі форуми безцінні в плані обміну досвідом, отримання нової інформації та знайомства із туристичними магнітами краю і  місцями, які  разом із мандрівниками відкриваємо для себе. На завершення форуму одноголосно вирішено збиратися на такий захід щокварталу.