Із планового засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Дата: 05.10.2021 14:36

4 жовтня 2021 року відбулося позачергове засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У ході засідання було розглянуто такі питання:

1. Про підготовку виконавчих органів ради до дій в осінньо-зимовий період 2021/2022 року.
  2. Про заходи щодо запобігання виникненню нещасних випадків під час експлуатації роботи котелень у закладах охорони здоров’я та закладах освіти  й кисневих балонів у КНП «Лікарня» Пулинської селищної ради.

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглянувши дані питання, прийняла відповідні рішення, зокрема:

1. Продовжити роботу щодо виконання заходів, затверджених розпорядженням селищного голови від 30.04.2021 року №38 «Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення до роботи в осінньо-зимовий період 2021/2022 року».
  2. Забезпечити контроль за проведенням пробного запуску об’єктів теплопостачання з подальшим оформленням актів готовності до опалювального періоду відповідно до Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду.
  3. Керівникам структурних підрозділів провести інструктажі, навчання та перевірку знань з питань охорони праці.