Вітання з Міжнародним днем музики Пулинської школи мистецтв!

Дата: 30.09.2021 18:51

У Міжнародний День музики найщиріші слова привітання своїм колегам та вихованцям висловлює директор Пулинської школи мистецтв Василь Бернацький.

У цей день ми вітаємо всіх тих, хто любить музику і присвятив їй своє життя, тих, хто пише музику і дарує її людям або просто слухає. Адже вона викликає прекрасні емоції і почуття.

Вітаємо зі святом композиторів. Бажаємо вам написати ще багато прекрасних творів. Нехай ваші імена засяють поруч з іменами великих композиторів минулих епох, чия музика стала надбанням людства. Вітаємо викладачів консерваторій, музичних училищ та музичних шкіл. Ви вчите відчувати красу музики. Вітаємо студентів та учнів музичних закладів. Ви шукаєте свою дорогу і починаєте усвідомлювати, наскільки прекрасний світ музики.

Дорогі колеги, світлі таланти рідної громади, шанувальники музичного мистецтва бажаю здійснення всіх життєвих планів, творчого натхнення і життєвих перемог. Нехай музика приносить у ваш дім щастя!

З повагою директор школи мистецтв Василь Бернацький!