Вітаємо з Днем народження начальницю відділу освіти Пулинської селищної ради

Дата: 29.09.2021 15:23

Сьогодні найщиріші та найтепліші вітання з Днем народження шлемо начальниці відділу освіти Пулинської селищної ради Наталії Опанащук!

Шановна Наталіє Вікторівно!

Від усього серця вітаємо Вас з цим прекрасним святом! Бажаємо нових життєвих досягнень і перемог, кар’єрного зростання і розвитку, істинного жіночого щастя, везіння та здоров’я.

Від душі зичимо Вам удачі на шляху до успіху та підкорення нових вершин, постійної впевненості в собі, блискучих перспектив в діяльності, поваги та розуміння від колег, залізної витримки, невичерпного оптимізму й особистого блаженства в оточенні люблячих людей.

Бажаємо Вам і надалі лишатися такою, якою ми всі Вас знаємо: наполегливою, відповідальною, цілеспрямованою, порядною, компетентною і щирою. Не залежно від ситуації Ви знаєте, як домогтися високого результату і як привести освітянський корабель до успіху.

Поваги Вам, душевного спокою, різних радостей у житті та яскравого світла благополуччя у Ваших вікнах!

Нехай Ваше справедливе серце не знає печалі, хай кожна почата справа завершується тріумфом, хай очі горять вогником натхнення і хай ніколи не відвертається удача.

Бажаємо, щоб кожен робочий день був пофарбований посмішками і гарним настроєм вдячних підлеглих, а вихідний — дарував незабутні хвилини домашнього затишку!

Хай у Вашому серці завжди живе надія, а квіти, увага і посмішки, які Вам дарують у цей день, не закінчуються ніколи! Зі святом!

З повагою колектив Пулинської селищної ради, виконавчий комітет, депутатський корпус та вся освітянська родина Пулинської громади!