Найщиріщі вітання з нагоди Дня народження!

Дата: 25.09.2021 11:48

25 вересня святкує свій День народження секретар Пулинської селищної ради Людмила Метельська!

Шановна Людмило Олександрівно!

Від усього нашого дружнього колективу прийміть найщиріші вітання з Днем народження! Бажаємо Вам найміцнішого здоров’я, бадьорості духу, якомога довше радувати оточуючих своєю квітучою красою і побільше висвітлювати навколишній світ посмішками, нових звершень і несподіваних радостей.

Нехай кожен Ваш день починається з приємних моментів і гарного настрою, а улюблена робота не перестає надихати.

Хай ваше особисте величезне щастя буде вічним – таким, як ваша любов до роботи, а здоров’я – міцним, як ваша витримка! Довгих років життя і досягнення усіх поставлених цілей. Бажаємо, щоб з серця виходило сяйво любові, а душа виливала щастя і ніжність.

Нехай у всіх справах вас супроводжує успіх! Зі святом!

З повагою та найщирішими побажаннями колектив Пулинської селищної ради, виконавчий комітет та депутатський корпус!