ВІТАЄМО ПРАЦІВНИКІВ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

Дата: 25.09.2021 11:19

Шановні працівники закладів позашкільної освіти!

Прийміть щирі та сердечні вітання зі святом – Днем працівників позашкільної освіти!

Сьогодні вітаємо Вас, прекрасних педагогів, котрі  віддають щоденно тепло своїх сердець дітям! Ваша доброта і педагогічна майстерність перетворює кожен день для вихованців на день радості та щастя!

Відомо, що позашкільна освіта – важлива ланка неперервної освіти, адже допомагає дітям та учнівській молоді виявити власні здібності, творчо їх розвивати. Позашкільна освіта сприяє культурному, інтелектуальному, професійному самовизначенню, забезпечує змістове дозвілля підростаючого покоління.

Нашим педагогам-позашкільникам є чим пишатися. Кожен з них особистість творча, справжній професіонал, майстер своєї справи. Про це свідчать і їх власні перемоги на конкурсах, і здобутки їх вихованців, майбутніх митців Пулинського краю.

Дорогі педагоги нехай Ваше життя буде наповнене любов’ю вихованців та повагою їхніх батьків, підтримкою колег, теплотою рідних і близьких. Хай невичерпна енергія, оптимізм і вміння реалізувати задумане допоможуть Вам вирішувати найскладніші завдання, а всі ваші педагогічні ініціативи увінчаються успіхом.

Миру, здоров'я, благополуччя, творчих ідей у Вашій благородній справі!

З найщирішими вітаннями голова Пулинської селищної ради Олександр ГАВРИЛЮК!