ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, з метою видобування пісків

Дата: 23.09.2021 15:02

Товариство з обмеженою відповідальністю «Агро-трейд форм», інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля.

Планована діяльність полягає у розробці ділянки «Гута Юстинівка» в Житомирському районі Житомирської області з метою видобування пісків в якості будівельної сировини.

Така діяльність сприятиме забезпеченню зайнятості місцевого населення та слугуватиме покращенню соціально-економічних факторів. Планована діяльність є безпечною та відповідає чинному природоохоронному законодавству.

Детальніше про плановану діяльність «Розробка ділянки «Гута Юстинівка» в Житомирському районі Житомирської області з метою видобування пісків в якості будівельної сировини» читайте в документі нижче.

ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля