Мир — це не все, але все без миру — ніщо!

Дата: 21.09.2021 14:48

Сьогодні, 21 вересня, в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру.

Ще донедавна для всіх українців мир був повсякденною реальністю. Але війна, яка полонила нашу країну, змінила людську свідомість. Війна забрала тисячі життів, змусила сотні тисяч людей полишити свої домівки в пошуках миру, залишила невиліковні вічно кровоточиві рани в душах людей.

Тому слово МИР стало надзвичайно дорогим для кожного громадянина України.

Сьогодні ми молимося за мир і щиро віримо, що наша спільна щира молитва буде почута, буде прийнята і, врешті, настане мир на Вкраїнській землі!

У цей день хочеться згадати наших захисників, котрі стоять надійним щитом на варті суверенності нашої країни і наших життів; героїв, котрі ціною власного життя і здоров’я оберігають кожного з нас!

Низький уклін Вам, наші дорогі солдати! Нехай Матір Божа завжди Вас оберігає.

Дорогі співвітчизники! Нехай у цей вересневий день у кожну домівку прилетить Голуб миру з добрими звістками, адже мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання всіх українців.

Грань миру неймовірно тонка: її легко перейти, але важко повернути назад. Тому ставтеся з теплом до оточуючих людей і будьте розсудливі! Приймайте все, що відбувається з розумінням. Відповідайте теплом на сердечне тепло. Надайте взаємопідтримку у важких обставинах. Загалом, живіть повно, душевно, щасливо!

Миру усім нам на нашій Богом даній землі!

Голова Пулинської селищної ради Олександр ГАВРИЛЮК.