Пулинська громада

Житомирська область, Житомирський район

Держава виплатить субсидії аграріям, що вирощують гречку: до 5000 грн на 1 га.

Дата: 20.09.2021 16:42
Кількість переглядів: 434

Постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 2021 р. № 886 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь.

Субсидія надається сільськогосподарським товаровиробникам - юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми і форми власності та фізичним особам-підприємцям:

  1. стосовно яких не порушено справ про банкрутство та/або яких не визнано банкрутами, та/або якi не перебувають на лiквiдац;
  2. якi не мають на 1 число мiсяця, в якому приймається рiшення про включення до зведеної вiдомостi отримувачiв субсидiї, прострочену бiльше шести мiсяцiв заборгованiсть з платежів.

Субсидiї надаються отримувачам на безповоротнiй ocнoві в межах бюджетних призначень, передбачених у державному бюджетi на 2021 piк, у розрахунку на один гектар оброблюваних угiдь, на яких вирощувалась гречка, до 5000 гривень, але не бiльше нiж на 300 гектарiв оброблюваних угiдь одним отримувачем.

Щоб отримати субсидію, необхідно до l5 листопада обласнiй кoмiciї Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації подати у паперовому виглядi тaкi документи:

  1. заявку на отримання субсидії;
  2. довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;
  3. письмове пiдтвердження, що отримувачу в цьому роцi не видiлялася субсидiя новоствореним фермерським господарствам за рахунок коштiв бюджетної програми "Фiнансова пiдтримка сiльгосптовагровиробникiв";
  4. письмове зобов’язання повернути до державного бюджету в місячний строк бюджетні кошти в разі встановлення контролюючими органами факту їх незаконного отримання та/або нецільового використання;
  5. акт про висів насіння;
  6. заключний звіт про підсумки сівби під урожай поточного року (форма № 4 с/г);
  7. акт про збір врожаю.

 

З повним текстом Постанови КМУ від 11 серпня 2021 р. № 886 можна ознайомитись за посиланням:

 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/886-2021-%D0%BF#Text

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь