ФК «Надія» (Гута-Юстинівка) завоювала срібло у Першій лізі з футболу Житомирського району

Дата: 20.09.2021 15:28

19 вересня 2021 року на стадіоні в с. Глибочиці фінішувала Перша ліга Житомирського району з футболу.

У 14-му турі матчу команда «Надія» (Гута-Юстинівка) зіграла проти команди «Хімік». Гра завершилася з нічийним рахунком 2:2.

За результатами виступу у Першій лізі з футболу Житомирського району ФК «Надія» (Гута-Юстинівка) набрала 28 залікових очок і зайняла 2 почесне місце у турнірній таблиці.

Після завершення всіх матчів у селі Глибочиця відбулося нагородження призерів.  На фото капітан команди Олександр Гаврилюк отримує кубок за 2 місце з рук голови  Житомирської районної федерації футболу Володимира Решотки.

Пулинська селищна рада вітає футболістів ФК «Надія» (Гута-Юстинівка) зі сріблом, зичить не зупинятися на досягнутому, удосконалюватися і завжди вірити у свої сили. Нехай енергія цих миттєвостей успіху зарядить Вас позитивом і дасть поштовх до нових звершень.