Пулинські футболісти стали срібними призерами змагань з міні-футболу!

Дата: 20.09.2021 12:58

18 вересня 2021 року на стадіоні Романівської ДЮСШ змаганнями з міні-футболу стартували сільські спортивні ігри Житомирщини серед ветеранів пам'яті заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Олександра Миколайовича Дідовця.

До участі у змаганнях заявились 4 команди: Пулинської, Курненської, Краснопільської та Романівської ТГ.

Гра видалась досить насиченою, цікавою та хвилюючою.  Переможця турніру визначали, граючи за круговою системою.

За результатами гри збірна команда Пулинської ТГ стала срібним призером змагань з міні-футболу.

Дорогі спортсмени бажаємо Вам рухатися вперед і підкорювати все нові і нові п’єдестали, домагатися найкращих результатів і бути лідерами. Нехай Вас завжди супроводжує синій птах удачі і приємний аромат перемоги.