Вітаємо з Днем народження голову Пулинської територіальної громади!

Дата: 20.09.2021 12:25

Сьогодні, 20 вересня, висловлюємо найщиріші вітання з Днем народження голові Пулинської селищної ради Олександру Гаврилюку!

Шановний Олександре Станіславовичу!

У цей святковий День хочемо побажати  Вам міцного здоров’я, довголіття, професійних успіхів, життєвої наснаги, сімейного благополуччя   та добробуту!

Бажаємо Вам завжди залишатися таким, яким ми бачимо Вас кожного дня: цілеспрямованим, життєрадісним, креативним, мудрим і справедливим! Ваша повна відданість справі забезпечує успішну реалізацію всіх планів, а повага до людей, рішучість, оптимізм і відкритість викликають захоплення та знаходять відклик у людських серцях.

Зичимо, щоб і надалі Ваша наполеглива  праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі внески у розвиток нашої громади, а успіхи йшли поряд з особистим щастям.

Хай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження та задоволення від роботи!

Божого благословення Вам на добрі задуми і звершення!

З повагою та найщирішими побажаннями колектив, виконавчий комітет та депутатський корпус!